Wieloletnia dziennikarka prasowa i prezenterka telewizyjna. Ekspert w budowaniu wizerunku Firm, Instytucji, Artystów, Polityków i Osób Prywatnych. Dziennikarka prasowa ekskluzywnych magazynów modowych, gospodarczych i life-stylowych, autorka cyklicznych wywiadów               ze znanymi Osobowościami polskiej sceny, kultury i sztuki o wieloletnim doświadczeniu w pracy
telewizyjnej w Polsacie, TV 4, East News Celebrity Films, Agencji Fashion Film oraz przy międzynarodowym konkursie "Złoty Wieszak" TVP .
Juror w konkursach modowych i biżuteryjnych (Złota Nitka, Cracov Fasion Awards,Klejnot Polskiej Biżuterii) Konferansjer ekskluzywnych targów modowych, biżuteryjnych, zegarkowych oraz imprez zamkniętych.
Trener wystąpień publicznych i komunikacji; Lektor; Specjalistka Public Relations; Autorka scenariuszy programów telewizyjnych i spotów reklamowych. Autorka hasła ideowego, współrealizatorka, prezenterka filmu edukacyjnego „Ubrani w Polskę” (2007/2008) – produkcja   i realizacja z Fashion Film dla Polskiej Konfederacji Pracodawców i Przedsiębiorców Prywatnych „Lewiatan”. Pomysłodawczyni i współtwórczyni strategii autorskiego projektu „Ubrani w Polskę” o  szczególnym znaczeniu edukacyjnym i kulturowym, opartym                         na rozwiązaniach internetowych i związaną z tym strategią PR.
Jej zainteresowania dotyczą psychologii wnętrza - pisze na ten temat publikacje m.in                  do specjalistycznych prac doktorskich. Współpracuje z Instytutem Psychologii Płci w Warszawie.
Z zamiłowania dekorator wnętrz, autorka projektów "światłem malowanych", pasjonatka polskich produktów i rodzimej twórczości oraz dobrego smaku. Ambasador Galerii Smakosza związanej z naturalnymi przyprawami i zdrowym stylem życia. W wolnych chwilach tańczy  i fotografuje kwiaty. 

Copyright 2007 © Monique Art Media

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Złota Nitka dla Krakowa

Gratulacje dla Joanny i Jerzego Gawłów przed kamerą FFTV